Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

                                                                       

 Dzień Niepodległości

     Dnia 10 listopada 2021 r. w naszej szkoły miała miejsce uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości, przygotowana przez Panią Annę Gajewską. Uczniowie klasy VIII zaprezentowali część artystyczną poświęconą drodze do odzyskania niepodległości przez Polskę, ilustrowaną fragmentami archiwalnych nagrań. W kolejnej części uroczystości uczniowie śpiewali polskie pieśni patriotyczne. O godzinie 11:11 wszyscy uczestnicy akademii przystąpili do wspólnego odśpiewania hymnu Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość zakończyła się wielkim testem o Polsce w aplikacji Kahoot.

Fotoreportaż


 

 

                                                     Europejski Tydzień Kodowania

#CodeWeek w bieżącym roku szkolnym odbywał się w dniach 9-24 października. Zrejestrowanych zostało ponad 68 tysięcy wydarzeń związanych z popularyzacją programowania wśród dzieci i młodzieży szkolnej w 78 krajach Europy i świata. Uczniowie klas I-IV mogli zapoznać się ze środowiskiem Minecrafta Edu, natomiast większość uczniów z klas V-VIII poznała podstawy języka programowania Python (podstawowa składnia, zmienne, pętle) dzięki udziałowi w rozgrywkach CodeCombat. 

 


 

Dzień Edukacji Narodowej 2021

Sway z uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13 października 2021 r.


 

Europejski Dzień Języków 2021

European Day of Languages 2021

FOTORELACJA

 


 

 Zostaliśmy wybrani jako jedna z ośmiu szkół w województwie do realizacji szkolnego budżetu partycypacyjnego. Nasi Koordynatorzy projektu: Ania Micewicz, Martyna Radzikowska, Kacper Mucha z klasy 8 i opiekun grupy p. Joanna Jakubowska są już po pierwszym zjeździe szkoleniowym. 

 

 

 


 

Gratulacje!!! 

 

Bieg po życiowy rekord Olka (2000 m) na Mistrzostwach Polski U16 w Lekkiej Atletyce

Karpacz, 25.09.2021


                                                                                    Dzieci Sieci

    Dn. 29 września 2021 r. uczniowie klas III-VI wzięli udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Instytut Badawczy NASK, poświęconym bezpiecznym zachowaniom w internecie. Po spektaklu "Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów". Uczniowie spotkali się na żywo z jego bohaterami, Plikiem i Folderem, którzy poruszyli temat cyberzagrożeń oraz jak sobie radzić z niebezpiecznymi sytuacjami w sieci oraz uzależnieniem od internetu.